רינה ויוסי – מושב גני טל

רינה ויוסי מושב גני טל

דוד, עוזי ושי שלום לכם!​ היום, כ-4 חודשים לאחר הרכישה המוטרפת לבית בסין, ולאחר שעברתי מלא תהפוכות ומחשבות ופקפקתי בכדאיות העסקה בגלל העלות השולית הגדולה יחסית, אני חייבת לבקש סליחה ולהודות ששיחקתם אותה בגדול! הן באיכות החומרים שאפילו גדולי הספקנים כגון קבלנים ואנשים מביני עניין (כולל בעלי) שראו את הסחורה ,הבינו שטעו בגדול כשפקפקו בכל ההרפתקאה הגדולה הזו, והן באריזה וההובלה, (הכל הגיע ללא פגם וארוז בצורה מרשימה כולל רישום על כל קרטון של התכולה) אין ספק שאור הוא האיש הנכון במקום הנכון. והכי חשוב שאתם דוד שי ועוזי השכלתם לצרף לשורותיכם את בעלי המקצוע הכי אמינים, מדהימים ומקצועיים בשטח. החל מאלי מסטטוס אלומיניום, ורועי מאמבויה נגרות, ואור המקסים שפשוט ידע לנתב ולהכיל ארבעה צרכנים בו זמנית, משימה לא פשוטה על הצד הטוב ביותר, ואחרונה חביבה קרן המעצבת המדהימה שלכם שהשקיעה ימים ולילות בתוכניות הנגרות פנים שלנו. אני יודעת היום שבזכותכם, רכשתי את הטוב ביותר בעלויות של הבינוני ומטה בארץ, ובזכותכם אזכה לגור בבית מרוהט עם שטיחים, וילונות, תאורה וריהוט גן ופנים (שבדרך כלל לקראת סוף הבניה מדלדלים המזומנים ואין יותר משאבים לרכישת הנ"ל). ושוב תודה, תודה ותודה, אתם פשוט נפלאים.

מכתב תודה והערכה לרועי וקרן

"אנשים טובים באמצע הדרך" ואני מוסיפה מתחילת הדרך, לא רק טובים הייתם, אלא נפלאים. בתהליך של בניית בית לא אחת נתקלים בהמון מהמורות ובאנשי מקצוע לא אמינים שמלאכתם לוקה בחסר. למזלנו קבלנו החלטה נבונה שלא מתפשרים על איכות על חשבון עלות, וקבענו לעצמנו כלל שאם עד כה השקענו כל כך הרבה בבניית הבית, הגימור ונגרות הפנים הם שנותנים את המראה הנקי, היוקרתי והאלגנטי של הבית. וכאן במסגרת חברת באסיני שדרכם רכשנו את הריצוף הסניטריה הריהוט התאורה ועוד בסין, זכינו להכיר את קרן רגב מעצבת הפנים של החברה ורועי אורנשטיין נגר הבית, שני אנשים נפלאים ומדהימים.
קרן, אין מילים בפינו לתאר עד כמה אנו מוקירים ומעריכים את היכולת הנדירה שלך לקלוע לטעמו של הלקוח ולרדת לפרטי פרטים שך העיצוב הכולל גם את הפרקטיות וגם את היופי, לקחת עלייך משימה ובצעת אותה באופן מעורר הערצה, וכל זאת במשך שבועות של תכנון כולל פגישות מחוץ לשעות העבודה וכל זאת ללא כל תמורה נוספת מצידנו.לעיתים הייתי כבר מוכנה להתפשר על תכנון מסוים שהערים קושי על הביצוע (וזאת למרות שאני פרפקציוניסטית), אך קרן לא ויתרה ובזכות העקשנות וההתמדה שלה הגענו למוצר מוגמר מושלם. אשרינו שזכינו להכיר אותך בזכותך אני מסתובבת בביתי כבחלום. רועי, כמיילדת מנוסה שנתקלת בהרבה סיטואציות של התמודדות במצבי לחץ,  אני מסירה בפניך את הכובע. זכיתי להכיר נגר בעל ידי זהב, דייקן במידות עד כדי מילימטרים, מקפיד על כל כללי הבטיחות, מסודר ומאורגן מבחינת ציוד וצוות מיומן, היודע להתמודד גם עם קירות לא בדיוק ישרים ובנוסף תמיד בסוף יום עבודה, מקפיד על ניקיון וסדר בבית ותמיד במאור פנים, בסבלנות וברוגע ומקפיד להיות זמין בנייד ולחזור עם תשובות. אודה על האמת שלא מעט חששתי להיכנס להרפתקה שכל נגרות הפנים שלנו תתבצע בסין. אך לאחר השיחה איתך הבנתי שיש לי עסק עם מקצוען אמיתי שענה לכל שאלותיי והפיג את כל חששותיי, ואף נתן את דיברתו שאם המידות לא יהיו מדויקות בעת ההרכבה הוא ייתן לי גיבוי מלא בארץ כולל אחריות למוצר. רועי כיום לאחר ארבעה ימי עבודה מלאים בביתי עד הרכבת הפריט האחרון, נפעמת אני מהדיוק במידות, מאיכות המוצר ואיכות הצביעה, וכל זאת במחיר מגוחך לעומת ההצעות בארץ. בזכות השילוב המנצח ושיתוף הפעולה שלך עם קרן אני יכולה כיום לחייך חיוך גדול שסייעתם בהגשמת בית חלומותיי.
לחץ כאן למידע נוסף על יבוא אישי מסין