יבוא אישי מסין משתלם לאדם פרטי - BASINI

שפע המפעלים הקיימים בסין המייצרים כמויות עצומות של סחורה בכל תחום אפשרי, פותחים בפני הקהל הרחב אין ספור אפשרויות לרכישת סחורה איכותית במחיר זול הרבה יותר.אדם העומד לבצע רכישה גדולה של ציוד עבור בניית בית חדש או מעבר לדירה גדולה, שוקל לבצע יבוא אישי מסין כדי להפחית באופן משמעותי את העלות של כלל הקניות.

האופציה הזו כדאית ביותר אך רק בתנאי שהלקוח מלווה על ידי באסיני שהיא חברה מקצועית, בעלת ידע וניסיון רב המלווה אותו לאורך כל התהליך, משלבי החשיבה ועד שלבי ההחלטה . יציאה להרפתקה כזו ללא ליווי מקצועי, תסתיים במפח נפש, בסחורה פחות איכותית ובתשלומים גבוהים בהרבה מהמתוכנן .

ספקים של חברת באסיני בסין

החברה עוסקת לאורך שנים רבות בליווי פרויקטים שבהם הלקוחות רוכשים בסין את כל הנחוץ להם, מהמסד ועד הטפחות. כל לקוח מעוניין בפריטים אחרים וכל מעצב פנים מחליט על מוצרים שונים. עם השנים פיתחה חברת באסיני קשרים עסקיים יציבים עם מפעלים רבים בסין העוסקים בקשת רחבה של ייצור מוצרים כך שהיא מעניקה מענה לכל צורך החל בריצוף, פרקטים, תאורה, ווילונות, ריהוט בסגנונות שונים, ייצור מטבחים, ועד רכישת פרופילים מאלומיניום, חפצי נוי ועשרות סוגים של פריטים נוספים בהם מעוניינים הלקוחות.

כל לקוח חדש המגיעה לחברת באסיני נהנה מהיתרונות העצומים של עבודה מול ספקים סיניים שכבר הוכיחו את הידע ואת הבקיאות שלהם בתחום הנדרש לאור העובדה שהם סיפקו כבר משלוחים רבים ללקוחות אחרים של החברה. אנחנו בוחרים לעבוד רק עם ספקים מובילים המבצעים עבודה מקצועית ללא דופי במחירים הוגנים ואלו העומדים בלוחות הזמנים ובדרישות שהצבנו להם.

נוחות הקניות עבור הלקוחות

המעטפת המלאה שמעניקה חברת באסיני ללקוחותיה בנושא יבוא אישי מסין כוללת חשיבה על כל פרט ועל כל צורך . עובדי החברה דואגים להזמנת טיסות ובתי מלון, מצמידים ללקוחות קניין סיני מנוסה מטעמם הדובר אנגלית רהוטה. הוא זה שמסיע אותם מרגע הגעתם לסין, לבית המלון, למפעלים הספציפיים שבהם ימצאו את מבוקשתם וגם לבילויים, קניות ולמסעדות בשעות הערב. התכנון הקפדני שלנו יוצר שקט נפשי, כל הנושאים מטופלים וכשהישראלים חוזרים מסין הם בהרגשה מצוינת שכל פריטי ההזמנה ייוצרו בטיב מעולה, על פי לוחות הזמנים שנקבעו והמכולה תגיע בארצה בזמן שתואם מראש.

העברת הרכישות לישראל

כל ספק סיני נמצא בקשר רציף עם באסיני ומעדכן את נציגיה לגבי מועד אספקת המוצרים . הפריטים השונים נספרים בשטח המפעל ומתבצעת התאמה של ההזמנה מול האספקה בפועל. לאחר מכן נארזת כל התכולה באופן מוקפד ביותר כך שלא ייפגמו המוצרים בנסיעה ושלא יהיה בהם כל נזק.

הסחורה מהספקים השונים בסין, מועמסת על המכולה שיוצאת לישראל. חברת באסיני מטפלת בכל הנוגע לשילוח המכולה, לשחרורה מהמכס ולשינוע מהנמל לבית הלקוח, כולל פריקת הסחורה או לחילופין למחסן האחסנה אם הבית עדיין אינו מוכן.

אתם מוזמנים להצטרף לקהל הלקוחות המרוצים שלנו.