שאלות ותשובות

איך ליבא מסין?

אם אתם מצויים בתהליך של תכנון או בנייה של דירה או בית פרטי, ומעוניינים לבצע את בחירת מוצרי הגימור במהירות, בנוחות ומתוך מגוון אינסופי של מוצרי עילית, שיטת היבוא האישי של באסיני מתאימה לכם בהחלט.

כל מה שהבית שלך צריך לגימור: כל סוגי הריצוף והחיפוי, כלים סניטריים, דלתות, מטבחים, מוצרי נגרות, תאורה, אלומיניום, רהיטים לבית ולגן, כלי בית ועד רמת השטיחים ואפילו המצעים…
שיטת היבוא האישי מסין והרכישה הישירה שלכם מול מגוון ספקים בארץ הייצור המובילה בעולם חוסכת לך מאות אלפי שקלים בהתאם לסוג הבית, חוסכת לך חודשים של התלבטות ועצבים, מבטיחה לך מוצרים ברמת הגימור הגבוהה בעולם מתוך מגוון מוצרים רחב ביותר, וכל זאת בשילוב חווית קניה ייחודית בארץ מרתקת. היחידים שלא מרוויחים מהתהליך הם כל הסוחרים בדרך, אנשי התיווך ואנשי הקשר למינהם וכך המחיר ביבוא אישי הוא ללא כל תחרות.
המפעלים שמהם תרכשו הם בעלי תקנים ארופאים ואמריקאים גם יחד, לרוב המפעלים יש מערכות איכות פנימיות ותעודות ISO ותעודות איכות בנילאומיות אחרות.
חברת באסיני מספקת אחריות כספית מלאה לסחורות שאותם רכש הלקוח מהספקים בסין.

כי באסיני היא חברה הוותיקה והמנוסה ביותר  ביבוא מסין.
לבאסיני יש משרדים ומחסנים בסין, היא מבצעת ספירה כמותית והתאמה ואחראית לכסף שהלקוח מעביר לספקים בסין.

חברת באסיני מבצעת ל- 100% מן הסחורה שנרכשה על ידכם בדיקת התאמה הכוללת בדיקת החומרים, המידות, הצבעים וכל מה שנדרש, אנו מבטיחים התאמה מלאה בין המוצרים שהוזמנו לבין המוצרים שהתקבלו בפועל ובנוסף ספירה כמותית של כל מוצר ומוצר.

איתנו מדברים עברית בכל העולם, לבאסיני נציגים ישראלים, בעלי מומחיות בתחום הבניה, המלווים את הלקוח משלב הפגישה הראשונה ועד הגעת הסחורות לבית הלקוח.
לא, חברת באסיני אינה מלווה רכישת מוצרים בודדים, אנו נותנים שירותי קנייה ובקרת איכות לכל תכולת הבית.
חברת באסיני דואגת לרכז עבורך את כל הסחורות שקנית בסין ולתאם בעבורך את הובלת הסחורה לנמל היעד בארץ. חברת באסיני תתדאג לקשר אותך לעמיל מכס מקצועי שידאג לשחרור הסחורה בעבורך מהמכס.
בוני הדירות אשר מעוניינים בחבילת יבוא אישי מסין מוזמנים לקבוע פגישה ללא חיוב עם נציגי חברת באסיני לקבלת הסברים מפורטים לכל שלבי העבודה.
נשמח לעזור בכל שאלה