ריהוט מסין - BASINI

ריהוט מסין

יש דרכים רבות לרהט בית והדרך המועדפת כיום על רבים היא לייבא ישירות מהמקור הסיני מבלי לעבור תיווך של חנות. הם כבר צוברים ניסיון ויודעים כמה עשיר ההיצע.

המחירים הנמוכים בסין של ריהוט, בגדים ואפילו חומרי בניין הפכו אותה לגן עדן לקניינים וללקוחות פרטיים שמעדיפים להביא משם ישירות מבלי לעבור קודם בחנות ישראלית. המחיר הנמוך מאפשר לכם קנייה גדולה יותר של פריטים איכותיים בהוזלה ניכרת, והקנייה עצמה מחייבת רק קשר עם אנשי מקצוע שעוסקים בייבוא הסיני כדי לבחור נכון.

חשיבות בחירת אדריכל בעת בחירת ריהוט לבית

למה לייבא ריהוט מסין?

ייבוא ריהוט מסין הפך להיות קל כבר לפני שנים עם ההקלות במכס ועם ההבנה שרוב הקניות נעשות בישראל בעיקר באתרי אינטרנט או על ידי נוסעים ויבוא אישי. כך שהחברות שעוסקות בזה ומקילות עליכם לקנות ולייבא מכל מקום כבר רכשו להן קהל לקוחות נאמן וחבל לא לנצל את כל הידע הזה כדי לשדרג את הבית שלכם במחיר מצחיק.

התוצרת, אגב, היא איכותית, בניגוד למה שנהוג לחשוב על המוצרים הסיניים. אם ממילא התוצרת הסינית הטובה מגיעה לישראל, למה לא לנצל זאת ולייבא ישירות? תוצרת סינית מגיעה לכל מקום בעולם והיא מרהטת את כל המקומות הכי מפוארים אם רק יודעים היכן לקנות והיכן להזמין מוצרים לפי מידה ולפי הטעם.

יבוא אישי לפי הטעם

סיבה נוספת היא שרק בדרך זו תוכלו להבטיח שהבית שלכם ייראה בדיוק כמו הטעם שלכם וגם לא ייראה כמו בתים אחרים. כשאתם מייבאים פריטים שייצרו למענכם במיוחד או שמצאתם במקומות נידחים עם כל הייחודיות שלהם, אתם יודעים בוודאות שאין עוד מי שירהט בית כזה כמוכם. יבוא ריהוט מסין הוא פשוט ביטוי לטעם ולסגנון האישי שלכם, והרצון שלכם להיות היחידים בישראל עם בית כזה ולא עוד העתק של בית אחר.

יבוא ריהוט נכון לכם

הריהוט שמתאים לכם חייב לעמוד באותם סטנדרטים שעומדים בהם רהיטים אחרים שקונים בישראל. בדקו תמיד באמצעות חברת היבוא האישי שלכם מי מייצר לכם את הרהיטים ואיזה דגמים עומדים לרשותכם בקטלוג שלהם. לפעמים תגלו שאפשר לייצר גם לפי מידה ולפי מפרט שתשלחו אבל אז כדי להיעזר באנשי מקצוע ישראלים שמוצאים לכם את היצרנים והמעצבים הכי טובים, שיודעים לבנות ריהוט לטעם הישראלי. קחו מידות מדויקות בבית שלכם, לפי כל מה שנראה לכם חשוב. התאימו לסגנון עיצוב הפנים שלכם ולשאר האלמנטים שיש בבית שלכם כדי שהרהיטים מסין לא יתנגשו יותר מדי עם מה שכבר יש לכם בבית.

לייבא בצורה אמינה

בגלל ההצפה של היבוא הסיני בארץ ודאו שאתם עובדים עם האנשים המקצועיים ביותר, שלהם יש לא רק קשרים עם אני מקצוע אמינים כי אם הם מבטיחים לכם שילוח בינלאומי עם ביטוח, בזמן ובמחירים שלא יהפכו את יבוא הרהיטים מסין ליקר מכפי שחשבתם. ליבוא חייב להיות  פיקוח צמוד בכל שלביו כדי שיגיע בשלום לבית שלכם.

נשמח לעזור בכל שאלה