מרימים את הרף ומורידים את המחיר - BASINI

מרימים את הרף ומורידים את המחיר

עסקת ייבוא אישי מסין קורצת לישראלים רבים אשר רואים את פוטנציאל הרווח ומבינים שניתן לקבל ריהוט שלם לבית ועוד מגוון רחב של מוצרים בחצי מחיר ולחסוך עשרות אלפי שקלים בעסקה בודדת אחת! אך על מנת שזה יתבצע ללא תקלות ותקבלו בדיוק את מה שהזמנתם אתם חייבים להכיר את המסלול שבו עוברת הסחורה שלכם ולשלוט בכל התחנות בהן עובר המשלוח. הכול מתחיל בהזמנה, אך אל די בכך – עליכם לדאוג לכך שההזמנה בוצעה בצורה משולמת ולא קיבלתם פריטים שונים או חלק מהמשלוח. רק כך תחסכו כסף וזמן.

מרימים את הרף ומורידים את המחיר

מרימים את הרף ומורידים את המחיר: בקרת איכות בסין

אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לוודא שמתבצע על הצד הטוב ביותר בייבוא מסין הוא בקרת איכות בסין על המוצרים שהזמנתם. החלטתם לעשות ייבוא אישי מסין? הכול טוב ויפה אך הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להביא את המשלוח לארץ בצורה הבטוחה והמהירה ביותר ולקבל את המוצרים שהזמנתם במצב תקין וחדש בדיוק כמו שראיתם אותם בקטלוג ובדיוק את הפריטים שבחרתם.

כיצד לעשות יבוא אישי נכון מסין

ישנם המון פרטים, קטנים כגדולים, ותחנות מעבר בהם עליכם לבקר על מנת שהייבוא שעשיתם יהיה מוצלח. במיוחד בשילוח בינלאומי: טיפול בעמילות מכס,
הכרת מרכזי הלוגיסטיקה בהם מאוחסנים המטענים, הובלת מטענים, מאיפה ולהיכן נעשה השילוח, קשר אישי עם יבואנים, אנשי קשר, ספקים, נותני שירות ועוד – בכל אלה עליכם לשלוט ולהכיר, ובמיוחד כאשר השפה הסינית היא זאת בה אתם צריכים לנהל את המשא ומתן ואת שאר חלקי העסקה. לשם כך רק חברה גדולה ומנוסה המעסיקה צוות עובדים גדול בסין, כולל ישראלים וסינים ואשר לרשותה משרדים ומחסנים בנקודות אסטרטגיות בסין, יכולה להיות יתרון משמעותי להצלחת העסקה.

בקרת איכות בסין – השלב המכריע בעסקת ייבוא ישי מסין

כאמור על מנת להוציא לפועל עסקת יבוא אישי מסין עליכם לעבוד באמצעות ליווי מקצועי צמוד, בין אם בנסיעה לסין או בהזמנה מהקטלוג.
כיום ניתן לייבא כמעט כל מוצר מסין החל מריצוף וחיפויים, גופי תאורה, כלים סניטאריים, ריהוט לבית ולגן, ועד חומרי בנייה, טקסטיל ועוד.
כמובן שניתן לחסוך עשרות אחוזים מעלויות הבנייה בייבוא אישי, וניתן לשדרג את הבית בייבוא אישי מוצלח מסין אך חשוב מעין כמוהו כל נושא בקרת האיכות.
הדרך הבטוחה לוודא שכל המוצרים שהזמנתם אינם פגומים, הם סוג א', ומגיעים בדיוק במידות שהזמנתם, בין אם זו ספה, שולחן או אריחים למטבח
 וכדומה – היא להכיר את אנשי המקצוע מולם אתם עובדים בנמלים, במרכזי השילוח ובחנויות בסין. בקרת איכות בסין על המוצרים שהזמנתם תמנע מכם עוגמת נפש,
שילוח חוזר והפסד של כסף וזמן שאף אחד לא יחזיר לכם אם לא תדעו מול מי להתנהל וכיצד לדבר עם הגורמים הרלוונטיים.

נשמח לעזור בכל שאלה