יבוא רהיטים מסין | יבוא ריהוט מסין - באסיני יבוא מסין

יבוא רהיטים מסין

יבוא רהיטים מסין – לשדרג את הבית בחצי המחיר. יבוא רהיטים מסייע לתת את הטאץ' הסופי לחלל. בדרך כלל נחשב הריהוט לחלק הקשה ביותר בעיצוב. הדבר נובע משלוש סיבות: הראשונה – ריהוט הוא עניין אינדיבידואלי.

יבוא רהיטים מסין

איך מתחילים עם יבוא ריהוט מסין?

בבואנו לבחור רהוט במשך הנסיעה ובתהליך הקניה בסין אנו צריכים לקחת בחשבון מספר אלמנטים נוספים וחשובים. יש להתאים כול פריט רהוט לצבעי החדר, צבע הווילון, השטיח והמיקום שבו נעמיד את הרהיט. יש לבדוק את נוחיות הישיבה, קושי הספוג והמילוי כמו גם איכות הבד ומרקמו והתאמתו לחדר הנדרש. (ישנם כיום בדים רחיצים המתאימים לחדרי ילדים.) כמובן שניקח בחשבון את גודל הרהיט לעומת גודלו של החדר ונדאג להתאמה מלאה ביניהם. בסיום קניית כול פריט רהוט שבחרנו אנו נמליץ ללקוח לצלם את המוצר כדי שנוכל להתאים את סגנונו וצבעו לפריט הבא ולחדר בו אנו עומדים למקם אותו.

יבוא רהיטים מסין - מה מומלץ ליישם וממה מומלץ להמנע?

הטרנד של יבוא רהיטים מסין תופס תאוצה משמעותית ביותר בשנים האחרונות. התהליך מתקיים ברוב המקרים לפני מעבר לבית חדש או בעת ביצוע שיפוץ מסיבי שבו מחליטים לרכוש ריהוט חדש לחדרים השונים. משפחות רבות נעזרות באדריכלית כדי לתכנן את סוג הריהוט המתאים לדיירי הבית על פי גילאי הדיירים והקו העיצובי שנבחר, קלאסי, מודרני, כפרי או אחר.

דגשים ליבוא רהיטים מסין

  •  מאד מומלץ לבצע הליך מבוקר של יבוא רהיטים מסין באמצעות חברת באסיני כדי לא ליפול בפח אצל ספקים סיניים לא מוכרים שלא יעמדו בהבטחות שלהם, לא יספקו סחורה בטיב גבוה, לא יעמדו בלוחות הזמנים ולא יארזו את הסחורה באופן קפדני כך שלא תיפגם בדרך
  • התחשיב הכולל הוא ששיעור החיסכון בעלויות הקניות יהיה סביב % 50 , גם אם נכלול בו שהות של כשבוע בסין לצורך בחירת הדגמים, עלויות טיסה, נסיעות פנימיות, שהות במלון, שינוע הסחורה באמצעות סחר ימי או אווירי. פערי המחירים בין ישראל לבין המפעלים בסין הוא גדול ביותר .
  • כדי לבצע עסקאות מוצלחות יש לבצע אותן רק עם ספקים שחברת באסיני עבדה ועובדת איתם בפרויקטים רבים, מדובר בספקים שהזמינו מהם כמה פעמים סחורה וקיבלו אותה מוגמרת איכותית, בדיוק בלוח הזמנים שנקבע וללא כל דופי בפרטי ההזמנה.
  • המפעלים המתקדמים בסין מייצרים ריהוט באמצעים טכנולוגיים חדשניים תוך הקפדה על מדידה מדויקת וביצוע עבודה מושלמת.
  • כל ריהוט נבחן לעומק מבחינת עיצובו, גודלו, נוחות הישיבה בו, גווניו, צבעי ההדפס, מרקמו של הבד וההתאמה הכללית של המוצר לפריטים הנלווים שתוכננו בכל חדר, כמו שטיחים, ווילונות, תאורה ועוד.
  • מכיוון שהסחורה מיועדת לישראל, נבדק מראש נושא תו התקן הישראלי והמפעל בסין נדרש לייצר בסטנדרטים המחמירים ביותר על פי התקן הישראלי ובמקרים רבים גם על פי תקנים עולמיים נוספים.
  • כל מפעל שעבר את הבדיקות הממשלתיות בסין, הוא בעל רישיון יצואן כך שיש לו את האפשרות לייצא לחו"ל. ספק שאינו בעל רישיון יצואן – מומלץ לא לעבוד אתו כדי שהסחורה לא תישאר בסין לאחר הייצור, ללא אפשרות שינוע ארצה.
  • נושא אריזת המוצרים הוא אקוטי. יצרן שאינו מקפיד על אריזה נאותה המגנה על כל חלקי הרהיטים מפני פגמים או שבר, הוא בעייתי. הריהוט הרב עושה את דרכו במשאיות בדרך היבשה ולאחר מכן ברוב המקרים בדרך הים כך שמצפה לו דרך ארוכה שעלולה להכיל מכשולים רבים ויש שלהיערך לכך בהתאם. הספקים של חברת באסיני עובדים על פי הסטנדרטים החמורים שנקבעו להם על ידי החברה.

 בחלק מהמפעלים אפשר לרכוש גם יבוא ממותג מקביל של יבוא רהיטים מסין, כלומר ריהוט ממותג שמיוצר עבור הלקוח הספציפי בקו ייצור מקביל . כל הזמנה כזו צריכה להיבחן בזכוכית מגדלת ולוודא שמדובר בצעד חוקי כדי לא לשלם כסף על קרן הצבי. הליווי המקצועי של חברת באסיני מאפשר למשפחות רבות ליהנות מעסקאות זולות וכדאיות במיוחד של קניית ריהוט בסין ושילוחו לישראל תוך הקפדה על בקרה ושקיפות מלאה לאורך כל הדרך.

נשמח לעזור בכל שאלה