יבוא אישי מסין בצורה הנכונה - BASINI

 

משפחות רבות הבונות בתים חדשים או רוכשות דירות גדולות במיוחד, הבינו שאבזור הבית מהמסד עד הטפחות בסחורה שמייבאים באופן אישי מסין, מפחית את העלויות בכ % 50.ההבדל המהותי מדרבן אותם לבצע הליך זהה, לרכוש ריצוף, פרקטים, רהיטים, אקססוריז, תאורה ועוד עשרות פריטים במחירים המוזלים ולשלוח אותם לישראל.

 

יבוא אישי מסין היא תורה שלמה המורכבת מאין ספור שלבי ביצוע, הכוללים קשרים מסחריים שרקמה במשך שנים רבות החברה היבואנית. בזכותם יכולים הלקוחות לרכוש את המוצרים האיכותיים ביותר, במחירים המוזלים ביותר.השאלה הגדולה היא איך לייבא מסין, מהי הדרך הנכונה לבצע את התהליך כך שהכול יעבור בצורה חלקה?אדם פרטי שיטוס לסין, לא ימצא בקלות את כל המפעלים הרלבנטיים עבורו, לא יקבל מחירים זולים במיוחד ויהיה עליו לטפל גם בכל הקשור לאריזת המוצרים, לתיאומי הלוגיסטיקה, לתיאום השילוח מסין וטיפול בנושא הפריקה בארץ. לבצע זאת לבד זו דרך לא מומלצת כיוון שהיא כרוכה בטרחה רבה מאד ואינה אפשרית עבור אדם שאין לו ידע וניסיון בתחום זה ובסופו של התהליך, המחיר לא יהיה כל כך זול.

 

השיטה המומלצת שתבהיר לכל אחד מהלקוחות איך לייבא מסין היא להתחבר ליבואן בעל ידע, ניסיון וקשרים בסין. הוא זה שיתאם עבור הלקוחות את כל המסלול, החל ברכישת כרטיסי טיסה ובחירת המלון, דרך תיאום ההסעה משדה התעופה למלון ביום הנחיתה. לאחר מכן, יוצמד ללקוחות מדריך סיני דובר אנגלית רהוטה, שיהיה צמוד אליהם בכל מהלך שהותם במדינה זו.המדריך יסיע אותם מדי יום למפעלים הקונקרטיים המייצרים את המוצרים שאותם הם מעוניינים לרכוש על פי רשימה מסודרת שהוכנה מראש. כך הם יעברו במשך כמה ימים ממפעל למפעל, רואים את ההיצע הגדול ומחליטים מה לרכוש.

מרגע בחירת המוצרים אצל כל אחד מהספקים, ממשיכים עובדי היבואן לבצע את התהליך מול הספק. תיאום התשלום והאספקה על פי קשרי המסחר ביניהם שהתפתחו עם השנים ויצרו את המתווה של איך לייבא מסין בנתיב הנכון, הבטוח והזול ביותר.חברת היבוא פיתחה מנגנוני עבודה אופטימליים, אמינים ומכובדים עם כל ספקיה בסין. הקשרים הללו בנויים עבור כל לקוח שאינו יודע איך לייבא מסין .

 

ברגע שהלקוח מחליט להצטרף לגורם מקצועי שביצע את התהליך כבר מאות פעמים עם לקוחות רבים הן בסדר גודל של רכישות עבור אנשים פרטיים והן בסדר גודל של גורמים עסקיים כמו בתי מלון, גורם זה מכיר את העבודה באופן עקבי ואם הלקוח יבצע שלב אחר שלב על פי ההנחיות, גם הוא יבין מהי הדרך הנכונה איך לייבא מסין.עם הגעת המכולה ארצה עם כל הציוד, מתאמת חברת היבוא את הגעת המכולה לבית הלקוח . אם הבית עדיין אינו מוכן, מעביר היבואן את המכולה לחברת אחסון אמינה, וכך המוצרים יישמרו עד היום שבו אפשר יהיה להעבירם לבית החדש.