בקרת איכות בסין - באסיני יבוא מסין

בקרת איכות בסין

ספירה כמותית והתאמה להזמנה בסין היא אחד הדברים החשובים בתהליך הייצור. הבדיקה הקפדנית הנהוגה שם היא זאת המאפשרת להוציא מתחת ידו של הפועל הסיני מוצר איכותי שיגרום ללקוח במדינות המערב לרכוש את המוצר. במעמד ביצוע ההזמנה בסין חברת באסיני השקעות בע"מ תרשום טופס נוסף שישודך לחשבונית העסקה והקבלה על המקדמה ששילמתם.

בקרת איכות בסין

בטופס זה נרשום את שם הספק ואת כול פירטי המוצר דהיינו גודל, צבע, מידה, כמות, מס קטלוגי וכול אינפורמציה נוספת שתעזור לבאסיני בביצוע הספירה הכמותית וההתאמה להזמנת הלקוח. בנוסף תיקח החברה דוגמא (כאשר זה אפשרי)ותצלם את המוצר. כאשר המוצרים שבחרתם בסין מוכנים למשלוח נגיע למפעל/ספק בסין ונבצע את הבדיקה בהתאם לטפסים שבידנו. על ידי כך ולפני התשלום הסופי נוודא שאכן הכמות שהוזמנה ושהמוצר בהתאם להזמנתכם המקורית.

איך נוודא שהמוצרים שתזמינו מסין יהיו איכותיים ומתאימים להזמנה?

כל מי שחשב אי פעם על הזמנת מוצרים שונים מסין יודע לומר שלא מדובר על עניין של מה בכך כי אומנם הכול שם יותר זול אך הדברים מורכבים. איך נגיע בדיוק למקום שממנו נוכל לקנות הכול? ואיך נדע איפה הכי משתלם לבצע את הרכישה? האם ניתן לבצע בקרת איכות בסין או שאנחנו מבצעים ככה סתם את ההזמנה ומקבלים לטוב? חשוב לדעת שככל שהשנים עוברות כל מה שקשור להזמנת מוצרים שונים מסין נהיה משוכלל ויעיל יותר כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהיום ניתן לעשות זאת ללא טעויות. מה שכן, חשוב לבדוק בידי איזו חברה מקצועית אתם מפקידים את המשימה של ייבוא תכולה ומוצרים שונים מסין. רק חברה אמינה, מקצועית וכזאת שיש לה מומחיות בתחום הזה תוכל לסייע לכם בצורה מושלמת וגם תוביל לכך שכל מה שיגיע אליכם יגיע באיכות ללא פשרות.

מה כוללת בקרת איכות בסין?

כאשר דנים בנושא כמו בקרת איכות בסין למעשה מדברים על בדיקה קפדנית שצריך לבצע כדי שהפועל הסיני שבסופו של דבר מייצר עבורכם את הדברים יעשה זאת על הצד הטוב ביותר.  לכן יש לצרך טופס אל חשבונית הקניה אשר יכלול את כל הפרמטרים הכי חשובים לגבי המוצרים שהזמנתם, כמו לדוגמה: כמות צבע, מספר קטלוגי, גודל ומידה. את כל הפרטים האלה צריך לכלול כדי שניתן יהיה לבצע התאמה מושלמת לצורכי הלקוח וכדי להבטיח שהאיכות תהיה מושלמת. אם חשבתם לרגע שאתם תבצעו את ההזמנה וגם יהיה עליכם לבדוק, כשהיא מגיעה, את ההתאמה שלה, כדאי שתדעו שאתם טועים. אנחנו בחברת "באסיני" נעשה עברוכם גם את כל העבודה הזאת כי המטרה שלנו היא לשרת אתכם מתחילת הדרך ועד סופה.

מה אנחנו מציעים לכם?

החברה שלנו, "באסיני", זו חברה וותיקה ומקצועית בכל מה שקשור לתחום של יבוא מוצרים שונים מסין. לכן, בין אם אתם חושבים לרהט מחדר את הדירה שלכם ובין אם אתם רוצים לרהט את המשרד שקניתם לעצמכם אחרי שנים, כדאי שתחשבו על יבוא מסין.  אין שום סיבה אמיתית לקנות בישראל של ימינו את כל המוצרים האלה, כי אם אתם יכולים לשלם פחות ולא להתפשר על האיכות, אז למה לא? מצד שני, אין ספק שייבוא של מוצרים שונים מסין זו עבודה שלא קל להתמודד איתה ולכן עדיף לפנות אל מומחים כמונו. נוכל לעזור לכם בין אם אתם רוצים לנסוע לסין ולהזמין ישירות שם את כל המוצרים ובין אם אתם רוצים לבצע הזמנה בעזרת קטלוגים שונים.

 בנוסף לכך, אנחנו נהיה אחראים על בקרת איכות היבוא כך שאין ספק שבסופו של דבר תצאו מרוצים מכל המוצרים שיגיעו ישירות אליכם. את כל הפרטים האלה צריך לכלול כדי שניתן יהיה לבצע התאמה מושלמת לצורכי הלקוח וכדי להבטיח שהאיכות תהיה מושלמת. אם חשבתם לרגע שאתם תבצעו את ההזמנה וגם יהיה עליכם לבדוק, כשהיא מגיעה, את ההתאמה שלה, כדאי שתדעו שאתם טועים. אנחנו בחברת "באסיני" נעשה עברוכם גם את כל העבודה הזאת כי המטרה שלנו היא לשרת אתכם מתחילת הדרך ועד סופה.

נשמח לעזור בכל שאלה