איך ליבא מסין - באסיני יבוא מסין

איך ליבא מסין

חושבים לייבא ריהוט לבית מסין על מנת לחסוך בעלויות ? אתם לא לבד. ישראלים רבים הבינו את הפוטנציאל שבייבוא אישי מסין,  והחלו לחבור לחברות שונות העוסקות בייבוא מסין על מנת לבנות את ביתם או לרהט אותו – ובכך לחסוך משמעותית בעלות ההוצאות.

איך ליבא מסין
איכות ללא פשרות

העלייה המדהימה של הייבוא מסין למדינות שונות בעולם, ובעיקר לארצות הברית, לאירופה ולישראל, התרחשה לא רק בגלל עלויות הייצור הנמוכות בסין, אלא גם בגלל שרשרת האספקה המרשימה, התשתיות ועלות העבודה הנמוכה משמעותית. היום, ככל הנראה, אין לאף מדינה אחרת בעולם מערך תכנון וייצור כה גדול ובטח שלט יצרנים שפועלים בכל תהליך ייצור טכנולוגי אפשרי. אם בעבר מה שיוצר בסין נחשב לתוצרת בעלת איכות ירודה, היום המצב שונה לגמרי והרבה יצרנים ידועים מייצרים את מוצריהם בסין, תחת בקרת איכות מחמירה ביותר.

מה אפשר לייבא מסין?

רשימת המוצרים שניתן לייבא מסין היא אינסופית: רהיטים, אריחי ריצוף, מוצרים לבית, קוסמטיקה, מוצרי גינה, קישוטים למסיבות, אביזרים שונים למלאכת יד, תיקים, מתנות, מוצרי זכוכית וקרמיקה, מוצרי קמפינג וטיולים, כלי עבודה, מוצרי כושר וספורט, מוצרים לחיות מחמד, מוצרים לבית, כלי מטבח, כלים סניטריים, בגדי אופנה, הנעלה, משקפיים, מוצרי דפוס, מוצרי אריזה, אופניים ומוצרים אלקטרונייםהשפע הרב של התוצרת הסינית מובילה לייצוא המוני של מוצריםבעקבות כניסתה של סין לארגון הסחר העולמי, הותקנו במדינה רגולציות חדשות שמאפשרות למשקיעים זרים לקבל היתר לרכישה של חברות סיניות – וכבר אין צורך בהקמת שותפויות עם מקומיים. המצב החדש הצמיח באופן משמעותי מאוד את הפעילות העסקית בתחום הייצוא. אם בעבר מה שיוצר בסין נחשב לתוצרת בעלת איכות ירודה, היום המצב שונה לגמרי והרבה יצרנים ידועים מייצרים את מוצריהם בסין, תחת בקרת איכות מחמירה ביותר.

איך מוצאים ספק אמין?

במקרים מסוימים בעת ייבוא מסין עם חברות לא מוסמכות, חלות אי הבנות שנובעות גם מהבדלים מנטאליים בין היבואן ליצרן. לכן, חשוב למצוא ספק אמין ומקצועי, שאפשר לתקשר איתו באנגלית,  כי האנגלית השגורה בפי רוב המקומיים בסין היא בדרך כלל בסיסית ואינה כוללת ידע במונחים מקצועיים. לרשותו של היבואן הישראלי מסין עומדות חברות ישראליות שמתמחות בתחום זה ויסייעו לו במציאת יצרן אמין ויעיל בסין.

 חברות לייבוא אישי מסין משתמשות בצוות מקצועי שמכיר היטב את השוק המקומי, ויש בכוחן לבחור ביצרן שיספק מוצר ברמה גבוהה מאוד ויעמוד בלוח הזמנים שנקבע. חברה אמינה ובעלת המלצות תוכל לחסוך לכם כסף רב, בלבול וקשיי תקשורת עם ספקים סינים שעלולים להכשיל את העסקה. ביצוע הזמנה הוא פשוט וקל, לאחר סיבוב בין חנויות המפעל, מחליטים על המוצר ועל הכמות הדרושה. 

לאחר בדיקה שמוצר והמחיר מתאימים ובמידה ויש במלאי את הכמות והיכולת לספק את המוצר המבוקש. אנשים פרטיים שבאים לרכוש מוצר, חייבים כאמור להשתמש במתורגמן אמין על מנת לתקשר עם הסוחרים במקום, לערוך את התיאומים בין שני הצדדים, ולמנוע אכזבות או תקלות. בשנים האחרונות, מספר הלקוחות המייבאים באופן פרטי ומסחרי מוצרים מסין נסק לשחקים, העלויות הנמוכות של המוצרים הללו וכן האיכות המשופרת שלהם הפכו אותם לאידאלים כאשר רוצים לרכוש מוצרים באיכות גבוהה שמחירם בארץ מופקע ביותר. כדי לייבא מוצרים מסין בצורה מוצלחת, חשוב לדעת מספר דברים מראש כדי לבצע עסקאות משתלמות ורווחיות.

מהם הדברים העיקריים שיש לשים לב אליהם בייבוא מוצרים מסין?

כאשר אתם חושבים איך לייבא מסין מוצרים שונים, עליכם לבדוק מספר דברים:

  1. אמינות היצרן – חשוב מאין כמוהו, שכן נפתחים בסין מפעלים חדשות לבקרים. לכן חשוב למצוא יצרן שנמצא בשטח תקופת זמן ארוכה, שמייצא את מוצריו למדינות המערב והוא בעל תו תקן מערבי שכן זה מעיד על טיב המוצרים שלו ועל העובדה שלקוחות מרחבי העולם ממשיכים לרכוש ממנו טובין בגלל איכותם הגבוהה.
  2. מחירים – לפני שאתם מבצעים רכישה גדולה, בדקו מה המחירים המקובלים בארץ עבור אותם המוצרים שאתם מעוניינים לרכוש. זה יעזור לכם לדעת אם המחיר שמבקשים מכם בסין משתלם.
  3. איכות – אם אתם מתכננים לבצע יבוא מסחרי מסין בכמות סיטונאית של מוצר מסוים או מעוניינים לרכוש פריט גדול ויקר לביתכם, חשוב לדעת מה האיכות שלו. ניתן לעשות זאת על ידי בדיקה של הביקורות על היצרן ועל המוצר. כמו כן ניתן גם להזמין דוגמא של המוצר כדי לאמוד את טיבו.
אילו מוצרים ניתן לרכוש מסין?

התעשייה בסין כיום היא מהמפותחות בעולם, מה שאומר שניתן להזמין כמעט כל מוצר כגון, ריצופים, חיפויים, תאורת פנים וחוץ, מוצרי סנטריה, חלקי חילוף שונים, רהיטים לבית ולגן, ציוד משרדי, מוצרים לבניה, גאדג'טים ועוד מוצרים רבים שקצרה היריעה מלהכיל. כאשר אתם חושבים איך ליבא מסין, התמקדו על המוצרים העיקריים שאתם מעוניינים לרכוש לעצמכם או לשווק ואל תתפתו לקנות כל מוצר קיים.

אילו עוד דברים חשוב לדעת ברכישת מוצרים מסין?

כאשר שוקלים יבוא אישי מסין של כל תכולת הבית ומוצרי הגמר מסין או יבוא מסחרי מסין, חשוב לזכור שבחירת המוצרים ורכישתם הן המשוכות הראשונות בלבד. חשוב גם לדעת את עלויות ההובלה הימית, אחוזי המכס, הביטוח וההוצאות השוטפות וכמובן לקבל את כל האישורים הנלווים על מנת שהמוצרים שהזמנתם ייכנסו לארץ בקלות ולא יעוכבו במכס. חשוב גם לבדוק את חוקיות היבוא לגבי כל מוצר ולוודא האם יש בדיקות שצריך לבצע למפרע. איך ליבא מסין ביבוא אישי את כול מוצרי הגמר והריהוט לבית, זו השאלה הראשונה המתעוררת כאשר חושבים על ביצוע רכישה מרוכזת של מוצרים וסחורות לבית ביבוא אישי מסין.

בפגישה נינוחה ועל כוס קפה נבהיר לכם בצורה מסודרת את כול הליך יבוא כול תכולת הבית מסין. ראשית אנו נספק כתב כמויות מסודר של המוצרים שאותם מתעתד הלקוח לרכוש בסין. לאחר פגישת הכרות ראשונית עם הלקוח והסבר מפורט על ההליךנערוך פגישת הכנה לנסיעה ותאום ציפיות ובו נעבור על מרבית המוצרים אותם הוא מעוניין לרכוש ביבוא אישי מסין.

אנו נלמד היטב את סגנונו וטעמו האישי ונתכנן יחדיו את מסלול הנסיעה. בסיום הפגישה נספק הערכת מחיר כוללת של עלות המוצרים בסין ואת החיסכון שאותו נשיג במהלך הנסיעה.  ההליך מאוד פשוט מתקשרים לחברת באסיני השקעות בע"מ לטלפון 035479666 או לנייד של דוד 0526933355 וקובעים פגישת הכרות בת כשעה וחצי ללא תשלום. הפגישה מתקיימת במשרדי החברה ברמת השרון ומלווה במצגת טלוויזיה, הצגת דוגמאות ועיון בקטלוגים רבים. אנו מבטיחים לכם שבסיום הפגישה תהיו מומחים ביבוא כול מוצרי הגמר ותכולת הבית מסין

נשמח לעזור בכל שאלה