מאמרים מקצועיים - איך לבצע הזמנת מוצרים מסין באופן קל ופשוט - באסיני

 

חברת באסיני היא חברה ותיקה מאד ששמה הולך לפניה, העוסקת ביבוא שפע של מוצרים מסין בהתאם להזמנות הספציפיות של כל אחד מלקוחותיה. שיטת העבודה הייחודית שפיתחה החברה, פתחה בפניה דלתות רבות במפעלים בסין שהבינו שמדובר בחברה מקצוענית שקבעה נהלי עבודה מפורטים ומדוקדקים, וכך העבודה זורמת כמעט ללא תקלות.הזמנת מוצרים מסין היא פתרון מצוין לכל מי שמתכנן לעבור בקרוב לבית חדש או לדירה שגודלה למעלה מ – 180 מ"ר. לשטחים כה גדולים יש צורך ברכישת מוצרים רבים לצרכי הבניה והאבזור ולכן הקניה הופכת לכדאית במיוחד.

 

החברה הגשימה את החלום למאות לקוחות שייבאו בשיטה זו את כל הפריטים הדרושים להם לביתם החדש. בשבוע מרוכז של קניות בסין, הם חסכו את מחצית מהעלויות ועל הדרך הרוויחו גם טיול במדינה היפהפיה סין.הרעיון הוא לרכוש מוצרים ישירות אצל היצרנים האיכותיים ביותר שחברת באסיני עובדת איתם באופן רצוף כבר כמה שנים. בזכות קשרי המסחר שנוצרו בין העסקים לאורך השנים, זוכים לקוחות החברה ליחס מיוחד, לייצור ברמה גבוהה לגימור ברמה ייחודית ולהקפדה יתרה על אריזה מעולה כדי שלא יהיו נזקים או פגמים, בדרך הארוכה מסין לישראל.

 

לקוחות החברה מזמינים חיפויים כמו סוגים שונים של פרקטים עבור פנים הבית ודק עבור החצר, שיש לרצוף פנים הבית, אריחי קרמיקה או גרניט פורצלן בהיצע עצום של גדלים, צורות וצבעים מרהיבים. כמו כן אפשר לרכוש בסין את כל סוגי הכלים הסניטריים במבחר גדול במיוחד, תאורה לכל רחבי הבית כולל גופי תאורה, שנדלירים יפהפיים, צמודי תקרה ועוד. שטיחים, ווילונות, טפטים, אקססוריז ועוד. אפשר להזמין במפעלים השונים פרופילי אלומיניום לפי מידה שיותקנו לאחר מכן בארץ וארונות מטבח קומפלט שייוצרו בסין בדיוק על פי ההזמנה המעוצבת ויורכבו בארץ.עם השנים, שיכללו בחברת באסיני את שיטות העבודה ואת מערך הקניות במפעלים השונים. הלקוחות נפגשים עם המומחים של חברת באסיני בישראל ומתכננים לפרטי פרטים את כל מסע הרכישות בסין. אילו מוצרים הם מעוניינים לרכוש, לאילו מפעלים הם אמורים להגיע כדי לראות את המוצרים השונים מהם העלויות וכו'.

 

לאחר שהתכנית מוכנה, מחליטים על המועד הרצוי לטיסה ומרגע זה עובדי באסיני דואגים לכל המעטפת. מתאמים טיסות, זמני שהייה בבית מלון ברמה גבוהה, נהג סיני דובר אנגלית רהוטה שימתין להם בשדה התעופה, יסיע אותם לבית המלון ויהיה צמוד אליהם במהלך כל השבוע .על פי הרשימה שהוכנה מראש הוא יסיע אותם למפעלים כדי לראות את המוצרים, להבין את דברי הסינים עד קבלת ההחלטות אילו מוצרים לרכוש. בתום השבוע המאסיבי, מגישים יועצי חברת באסיני ללקוחות דוחות מפורטים על כל הקניות שבוצעו הכוללים את שמות הספקים, פירוט המוצרים והעלויות.

נציגי חברת באסיני בסין מוודאים כי הכמות המדויקת של הפריטים שהוזמנו אכן יוצאים מהמפעל ומועמסים על המכולה . לאחר ההפלגה בים, מגיעה המכולה לישראל ומועברת לבית הלקוח או לחילופין לאחסון, אם הבית עדיין אינו מוכן לאכלוס.

זכרו, שימוש במומחים הכרחי בכדי לקבל תהליך יעיל ופשוט.