צור קשר
באסיני יבוא מסין
הבתים שלנו

אם גם אתם שוקלים לעשות יבוא אישי מסין של תכולת הבית – הגעתם למקום הנכון. אלפי ישראלים כבר הבינו את החיסכון העצום הטמון בייבוא אישי מסין, ועשו זאת בקלות בעזרת חברות שונות העוסקות בייבוא מסין. בצורה זו ניתן לבנות את בית החלומות – כולל ריהוט, ריצוף ואביזרים משלימים – מבלי להוציא הון עתק ולחסוך באופן משמעותי בעלות ההוצאות.

אדריכלות: וי סטודיו
צלם: עודד סמדר

יבוא אישי מסין של תכולת הבית


רשימת המוצרים שניתן לייבא מסין היא אינסופית: רהיטים, אריחים, ריצו, פרקטים, קרמיקה, מוצרים לבית, מוצרי גינה, מוצרי כושר וספורט, כלי מטבח, כלים סניטריים, מוצרים אלקטרוניים ועוד. השפע הרב של התוצרת הסינית מובילה לייצוא המוני של מוצרים ואנחנו יכולים רק ליהנות מזה.

החסכון המוערך למי שיעשו יבוא אישי מסים של תכולת הבית הוא כ- 50% לעומת סחורה באותה רמת האיכות שניתן לקנות בארץ. לרוב, בגלל המחירים הזולים בסין, רוב הקונים ישדרגו את רמת הגימור והתוצאה תהיה בית יוקרתי מעוצב ומרשים הרבה יותר ממה שיכלו לקנות בארץ, תוך חיסכון כספי משמעותי. עלויות הנמוכות נובעות גם בגלל שרשרת האספקה המרשימה, התשתיות ועלות העבודה הנמוכה משמעותית. אין לאף מדינה אחרת בעולם מערך יצרנים שפועלים בכל תהליך ייצור טכנולוגי אפשרי כמו בסין.
אם בעבר מה שיוצר בסין נחשב לתוצרת בעלת איכות ירודה, היום המצב הוא דווקא הפוך. והרבה יצרנים מייצרים את מוצריהם בסין תחת בקרת איכות מחמירה וקפדנית.

יבוא אישי מסין של תכולת הבית חובה לעשות רק מחברות מוכרות ומוסמכות, בעלות ניסיון והמלצות, שיעשו אתכם פגישת הכנה לנסיעה, תיאום ציפיות, הערכת מחיר וכן יתנו לכם אחריות על הקנייה ודוחות רכישה מסודרים.
במקרים מסוימים בעת יבוא מסין עם חברות לא מוסמכות, חלות תקלות וחלוקי דעות שנובעות גם מפעי תקשורת בין היבואן ליצרן. האנגלית השגורה בפי רוב המקומיים בסין היא בדרך כלל בסיסית ואינה כוללת ידע במונחים מקצועיים, לכן עליכם למצוא חברה שתדע לסייע לכם עם מכשול השפה. למרבה המזל, לרשותו של היבואן הישראלי עומדות חברות ישראליות שמתמחות בתחום זה ויסייעו לו במציאת יצרן אמין ויעיל בסין.
חברות לייבוא אישי מסין משתמשות בצוות מקצועי שמכיר היטב את השוק המקומי, ויש בכוחן לבחור ביצרן שיספק מוצר ברמה גבוהה מאוד ויעמוד בלוח הזמנים שנקבע. חברה אמינה ובעלת המלצות תוכל לחסוך לכם כסף רב, בלבול וקשיי תקשורת עם ספקים סינים שעלולים להכשיל את העסקה
.
ביצוע הזמנה הוא פשוט וקל, לאחר סיבוב בין חנויות המפעל, מחליטים על המוצר ועל הכמות הדרושה. לאחר בדיקה שמוצר והמחיר מתאימים ובמידה ויש במלאי את הכמות והיכולת לספק את המוצר המבוקש. לקוחות פרטיים שבאים לרכוש מויםצר, חייבים להשתמש במתורגמן אמין על מנת לתקשר עם הסוחרים במקום, לערוך את התיאומים בין שני הצדדים ולמנות אי הבנות או תקלות.

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
שיווק באינטרנט
© 2018 כל הזכויות שמורות לבאסיני - יבוא אישי מסין